Regular Fit Shadow Blue Karo

Regular Fit Shadow Blue Karo

700 ден.

(На залиха)

Previous

Regular Fit Baby Blue Karo

Previous

Regular Fit Emerald Green Karo

Regular Fit Shadow Blue Karo

Код на продуктот: SBK-TREVOR-24
Достапност: На залиха
700 ден.
Без данок: 593 ден.

Достапни опции

(Regular Fit) 100% Памук

Елегантни машки кошули на долги ракави. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  •  Да се пегла на ниска температура
  •  Сушење во сушара на ниска температура
  •  Да не се беле
  •  Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7