Parker Light Orange Karo

Parker Light Orange Karo

700 ден.

(На залиха)

Previous

Parker Light Pink Karo

Previous

Parker Light Green Karo

Parker Light Orange Karo

Код на продуктот: W-PARKER-22
Достапност: На залиха
700 ден.
Без данок: 593 ден.

Достапни опции

(Slim Fit) 100% Памук

Елегантни струкирани машки кошули на долги ракави. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  •  Да се пегла на ниска температура
  •  Сушење во сушара на ниска температура
  •  Да не се беле
  •  Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7