Slim Fit Blue Olive Karo

Slim Fit Blue Olive Karo

600 ден.

(In Stock)

Previous

Slim Fit Brown Grey Flanel

Previous

Slim Fit Blue Grey Flanel

Slim Fit Blue Olive Karo

Код на продуктот: BOK-PARKER-24
Достапност: In Stock
600 ден.
Без данок: 508 ден.

Достапни опции

(Slim Fit) 100% Памук

Елегантни струкирани машки кошули на долги ракави. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7