Trevor Light Blue

Trevor Light Blue

600 ден.

500 ден.

(На залиха)

Previous

Trevor Black

Previous

Toby Green Karo

Trevor Light Blue

Код на продуктот: W-TREVOR-18
Достапност: На залиха
500 ден. 600 ден.
Без данок: 424 ден.

Достапни опции

(Regular Fit) 100% Памук

Елегантни струкирани машки кошули на долги ракави. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7