Harry Orange Blue Karo

Harry Orange Blue Karo

750 ден.

500 ден.

(На залиха)

Previous

Harry Khaki Karo

Previous

Regular Fit Black

Harry Orange Blue Karo

Код на продуктот: W-HARRY-17
Достапност: На залиха
500 ден. 750 ден.
Без данок: 424 ден.

Достапни опции

(Slim Fit) 60% Памук, 40% Полиестер

Елегантни струкирани машки кошули на долги ракави. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7