Edwin Navy Karo

Edwin Navy Karo

750 ден.

300 ден.

(На залиха)

Previous

Edwin Brown Karo

Previous

Edwin Sand Karo

Edwin Navy Karo

Код на продуктот: W-EDWIN-17
Достапност: На залиха
300 ден. 750 ден.
Без данок: 254 ден.

Достапни опции

(EDWIN) 60% Памук, 40% Полиестер

Модерна струкирана машка кошула на долги ракави, изработени со украсни штепови и модерни комбинации на крагна, манжета и половина лајсна.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7