Bret White/Orange Karo

Bret White/Orange Karo

600 ден.

300 ден.

(На залиха)

Previous

Randy White/Green Pepito

Previous

Bret White/Brick Karo

Bret White/Orange Karo

Код на продуктот: W-BRET-16
Достапност: На залиха
300 ден. 600 ден.
Без данок: 254 ден.

Достапни опции

(Regular Fit) 60% Памук, 40% Полиестер

Елегантни струкирани машки кошули на долги ракави. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7