Randy White/Green Pepito

Randy White/Green Pepito

600 ден.

500 ден.

(На залиха)

Previous

Roland White/Green Pepito

Previous

Bret White/Orange Karo

Randy White/Green Pepito

Код на продуктот: W-RANDY-16
Достапност: На залиха
500 ден. 600 ден.
Без данок: 424 ден.

Достапни опции

(Slim Fit) 60% Памук, 40% Полиестер

Елегантни струкирани машки кошули на долги ракави. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7