Stefan 5

Stefan 5

400 ден.

300 ден.

(На залиха)

Previous

Stefan 4

Stefan 5

Код на продуктот: W-P-STEFAN
Достапност: На залиха
300 ден. 400 ден.
Без данок: 254 ден.

Достапни опции

100% Памук

Пижами 'STEFAN' со 'V' вратен израз.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на средна температура
  • Да не се суши во машина за сушење
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени
  • Да не се чисти хемиско

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7