Tracksuits T6

Tracksuits T6

1.400 ден.

1.100 ден.

(На залиха)

Previous

Tracksuits T4

Previous

Tracksuits T7

Tracksuits T6

Код на продуктот: W-TRACKSUITS-17
Достапност: На залиха
1.100 ден. 1.400 ден.
Без данок: 932 ден.

Достапни опции

Спортски лежерни машки тренерки изработени од 72% памук, 20% полиестер, 8% ликра.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Да не се суши во машина за сушење
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени
  • Да не се чисти хемиско

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7