Eric Black Gold Karo

Eric Black Gold Karo

750 ден.

300 ден.

(На залиха)

Previous

Eric Navy Gold Karo

Previous

Eric Black Silver Karo

Eric Black Gold Karo

Код на продуктот: W-ERIC-17
Достапност: На залиха
300 ден. 750 ден.
Без данок: 254 ден.

Достапни опции

(ERIC) 60% Памук, 40% Полиестер

Модерна струкирана машка кошула на долги ракави, изработени со украсни штепови и модерни комбинации на крагна, манжета и половина лајсна.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7