Tom Blue 68 BD

Tom Blue 68 BD

600 ден.

500 ден.

(In Stock)

Previous

Toby Blue 34 Stripe

Previous

Tom Bordo BD

Tom Blue 68 BD

Код на продуктот: W-TOM-18
Достапност: In Stock
500 ден. 600 ден.
Без данок: 424 ден.

Достапни опции

(Slim Fit) 100% Памук

Елегантни струкирани машки кошули на долги ракави и "Button Down" копче на краѓната. Изработени со врвен квалитет и модерни дезени, идеални за секоја прилика.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Сушење во сушара на ниска температура
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7