Polo Pique Blue

Polo Pique Blue

500 ден.

400 ден.

(На залиха)

Previous

Polo Pique Black

Previous

Polo Pique Coral

Polo Pique Blue

Код на продуктот: W-POLO-PIQUE
Достапност: На залиха
400 ден. 500 ден.
Без данок: 339 ден.

Достапни опции

Удобни и лежерни, нашите маици многу брзо ќе ви станат омилено парче облека. Направени од 100% памук, добро стоат на секого. Порубот и ракавите се шиени со двоен штеп заради екстра издржливост.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на средна температура
  • Да не се суши во машина за сушење
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени
  • Да не се чисти хемиско

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7