Jack Red Spray

Jack Red Spray

500 ден.

400 ден.

(На залиха)

Jack Red Spray

Код на продуктот: W-JACK-18
Достапност: На залиха
400 ден. 500 ден.
Без данок: 339 ден.

Достапни опции

Спортски лежерни машки бермуди изработени од 72% памук, 20% полиестер, 8% ликра.

НАЧИН НА ОДРЖУВАЊЕ

  • Да се пегла на ниска температура
  • Да не се суши во машина за сушење
  • Да не се беле
  • Перење до 40 степени
  • Да не се чисти хемиско

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

БРЗА
ДОСТАВА

СИГУРНО
ПЛАЌАЊЕ

КОРИСНИЧКА
ПОДДРШКА 24/7